Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Блекаут в Україні: який це має вигляд з космосу. Видовищне фото NASA

Після чергового масованого ракетного удару росії по Україні 23 листопада українці залишилися без світла. Відновити енергопостачання поки вдається лише частково, проте світло з’являється буквально на декілька годин, а потім знову зникає.

Крім відсутності світла є проблеми з мобільним зв’язком, інтернетом та водопостачанням.

Наразі світло першочергово подають до об’єктів критичної інфраструктури, тобто переважна більшість побутових споживачів залишаються без електрики.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Пітьму, в якій опинилася Україна після чергових ударів рф, дуже добре видно з космосу. Зокрема, на знімках, оприлюднених американським космічним агентством NASA показано, як країни, що знаходяться навколо України сяють, в той час як у нас все просто чорне.

Блекаут в Україні: вид з космосу. Фото NASA

Блекаут в Україні: вид з космосу. Фото NASA

Українські енергетики намагаються максимально швидко відновлювати пошкоджену енергоінфраструктуру, проте через погодні умови та значні руйнування це не вдається зробити наскільки швидко, як хотілося б.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також ситуацію ускладнює екстренна зупинка АЕС, яка відбулася 23 листопада. Станції не постраждали, проте через те, що енергосистема наразі не в змозі приймати електроенергію, вони так і залишаються зупиненими.

Контекст. Нагадаємо: 23 листопада росія здійснила чергову ракетну атаку на Україну. По Україні було випущено 65 ракет, переважну більшість з яких вдалося збити силам ППО. Попри це частина ракет все ж влучила у об'єкти критичної інфраструктури, після чого були екстрено зупинені декілька АЕС, а у всіх областях України зникло світло. Подекуди відновити електропостачання вдалося буквально за декілька годин після обстрілу, однак в деяких містах свіьла немає і досі.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини