Facebook Pixel

СБУ провела обшуки у топ-менеджера «ArcelorMittal Кривий Ріг»

Служба безпеки України провела у будинку топ-менеджера «ArcelorMittal Кривий Ріг», ім'я якого не вказується, обшуки, підозрюючи у скоєнні кримінального правопорушення.

Як повідомляє прес-служба АМКР, СБУ вручила одному з топ-менеджерів найбільшого в країні Криворізького гірничо-металургійного комбінату ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг повідомлення про підозру в скоєнні кримінального правопорушення.

СБУ звинувачує АМКР у неповній виплаті рентної плати за користування надрами у 2015-2019 роках. Справа залишається незакритою з жовтня 2020 року. Компанія завжди відкидала ці звинувачення та цікавилася, чому податкову суперечку розслідує СБУ, а не Державна фіскальна служба.

АМКР заперечує необґрунтовані звинувачення, які стали підставою для даної кримінальної справи. Згідно з інформацією компанії, 4 листопада поточного року Дніпропетровський окружний адміністративний суд ухвалив рішення на користь компанії, знявши всі звинувачення. Податкові органи мають 30 днів на оскарження рішення суду.

Компанія також переглянула свої процедури зі сплати податків з урахуванням чинного закону та судової практики, щоб привести їх у повну відповідність підходу, який використовується іншими гірничодобувними компаніями.

ArcelorMittal Кривий Ріг — найбільший виробник сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки.

До складу компанії входить найбільший гірничо-металургійний комбінат та низка малих компаній, зокрема, ПАТ «ArcelorMittal Берислав».

Корпорація Mittal Steel (надалі ArcelorMittal) придбала 93,02% акцій ВАТ «Криворіжсталь» на відкритому конкурсі 24 жовтня 2005 року за 24,2 млрд грн за стартової ціни 10 млрд грн, після чого меткомбінат було перейменовано на «Mittal Steel Кривий Ріг» , Пізніше – в «ArcelorMittal Кривий Ріг».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉