Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Apple прибрала «Tinder для антивакцинаторів» з AppStore

Компанія Apple прибрала зі свого магазину застосунків сервіс Unjected, призначений для знайомства людей, які виступають проти вакцинації. Аналогічного заходу найближчим часом може вжити і Google. Розробники сервісу назвали ці дії цензурою, пише Bloomberg.

В Apple пояснили своє рішення тим, що Unjected не дотримується правил компанії щодо інформування населення про коронавірус. На платформі поширювалися, зокрема, відомості, що вакцини проти COVID-19 використовуються як біологічна зброя. Так само і Google пригрозила видалити сервіс, якщо за два тижні в застосунку не покращиться модерація контенту.

Зі свого боку розробники сервісу вказали, що застосунок було видалено через його «репутацію простору, в якому люди можуть зберігати свою незалежність у медичних питаннях». Вони також порекомендували користувачам Apple не видаляти застосунок, оскільки заново завантажити його вже не вдасться.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Додатково. Платформа Unjected була запущена у травні цього року як «спільнота однодумців, які зберігають автономію в медичних питаннях та свободу слова». Загалом застосунок завантажили 18 тис. разів.

Справжнім головним болем для багатьох країн світу стали антивакцинатори, які стоять на заваді вакцинації та досягнення колективного імунітету. Урядам країн доводиться йти на хитрощі та заохочувати населення щеплюватися за допомогою різноманітних бонусів, від безкоштовних квитків на заходи й оплачуваних відпусток до грошових винагород і лотерей, у яких можна виграти автомобіль Tesla.

Підписуйтесь на нас в Google News!

В Україні від початку вакцинації щепили майже 3,6 млн людей, із них понад 2 млн людей отримали дві дози вакцини.

Наразі українцям роблять щеплення такими вакцинами:

Коментарі

Всі новини