Facebook Pixel

ФГВФО продає кредити заводу в Харкові

ФГВФО продає кредити заводу в Харкові

ФГВФО продає кредити заводу в Харкові

10 липня 2023 року в системі Prozorro.Продажі відбудеться аукціон із продажу активів Мегабанку, який ліквідується Фондом гарантування вкладів (ФГВФО). Один із лотів - права вимоги за кредитними договорами, що укладені з юридичною особою, та дебіторська заборгованість. Про це повідомляє пресслужба ФГВФО.

Quote«Компанія-позичальник не перебуває в процесі припинення. Підприємство є одним із провідних машинобудівних підприємств України й веде діяльність у сфері виробництва електродвигунів, генераторів і трансформаторів. Загальна заборгованість за кредитними договорами складає 55,7 млн грн», — йдеться в повідомленні.

Заставою за договорами виступає комерційна нерухомість у Харкові, що залучена у виробництво, обладнання та товари в обороті, а також цінні папери.

Початкова ціна реалізації лота – 55,7 млн грн, що відповідає сумі загальної заборгованості за кредитними договорами.

Докладна інформація про активи та умови участі в торгах – за посиланням. Публічні паспорти активів доступні для перегляду тут.

Активи перебувають на балансі АТ «МЕГАБАНК» і виставляються на продаж повторно.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону, відкрито й прозоро. Участь в аукціонах можуть узяти юридичні та фізичні особи, окрім громадян російської федерації або осіб, пов'язаних із державою-агресором, позичальників і поручителів за кредитним договорами. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі.

Quote«На продаж виставлено право вимоги за кредитами, а не заставне майно. Тому переможець аукціону отримає право вимагати від боржника повернення коштів, зокрема через звернення щодо стягнення заставного майна навіть у судовому порядку», — наголошують у ФГВФО.

Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «МЕГАБАНК».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉