Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Фонд гарантування вкладів продасть активи Мегабанку: скільки коштують

Фонд гарантування вкладів продасть активи Мегабанку. Фото: Mind

Фонд гарантування вкладів продасть активи Мегабанку. Фото: Mind

14 березня ФГВФО проведе аукціон з продажу активів АТ «МЕГАБАНК». Про це пише прес-служба держфонду.

На аукціоні будуть розігруватись права вимоги за кредитними договорами та дебіторська заборгованість. Початкова ціна лоту– 396,7 млн грн.

Кошти, отримані від продажу активів, Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами АТ «МЕГАБАНК».

Нагадаємо, що 3 червня минулого року Нацбанк ухвалив рішення про віднесення Мегабанку до категорії неплатоспроможних через суттєві порушення в частині оцінювання кредитного ризику, інсайдерське кредитування та невиконання плану докапіталізації.

Нацбанк заявляє, що неодноразово звертав увагу керівництва банку та його акціонерів на наявність потенційних ризиків у діяльності банку. Проте акціонери так і не надали банку фінансової підтримки для виконання зобов’язань перед клієнтами банку та проведення платежів, про що свідчать численні скарги, що продовжували надходити до Національного банку після віднесення банку до категорії проблемних.

З 21 червня 2022 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав виплати коштів вкладникам неплатоспроможного Мегабанку. Йдеться про виплати за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 2 червня 2022 року включно, та за договорами банківського рахунку.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини