Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

ФГВФО розпочав виплати коштів вкладникам Мегабанку: де отримати відшкодування

Мегабанк новини: фонд гарантування вкладів розпочав виплати вкладникам. Фото: Мегабанк

Мегабанк новини: фонд гарантування вкладів розпочав виплати вкладникам. Фото: Мегабанк

З 21 червня 2022 року Фонд гарантування вкладів фізичних осіб розпочав виплати коштів вкладникам неплатоспроможного Мегабанку. Йдеться про виплати за договорами банківського вкладу, строк дії яких закінчився до 2 червня 2022 року включно, та за договорами банківського рахунку.

Отримати кошти можна дистанційно в Приватбанку:

  • звернувшись по телефону 3700;
  • звернувшись через онлайн-чат;
  • звернувшись до відділення банку.

Відшкодування також можна отримати в інших банках-агентах ФГВФО: Укргазбанку, банку «Південний» і ПУМБ.

Оскільки Мегабанк визнали неплатоспроможним після набрання чинності норми про відшкодування коштів у повному розмірі вкладу включно з відсотками, нарахованими станом на кінець дня 02 червня 2022 року, виплата гарантованої суми відшкодування здійснюється згідно із цією нормою, що діятиме впродовж воєнного стану в Україні та трьох місяців із дня його припинення чи скасування. Вклади в іноземній валюті відшкодовуються в гривні за курсом НБУ, встановленим на кінець дня 02 червня 2022 року.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. На початку червня 2022 року Нацбанк визнав Мегабанк неплатоспроможним. Банк було віднесено до категорії проблемних у лютому.

Засновник Мегабанку Віктор Суботін звинуватив НБУ в тому, що коли на початку повномасштабної війни центробанк видавав беззаставне рефінансування комерційним банкам для того, щоб вони вистояли, Мегабанку в ньому відмовили.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини