Facebook Pixel

IT

Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Допомога репресивним урядам і шкода репутації. Співробітники Apple розкритикували плани сканувати iPhone

Співробітники Apple розкритикували сканування зображень і повідомлень на айфонах. Фото: unsplash / @ bhaguz

Співробітники Apple розкритикували сканування зображень і повідомлень на айфонах. Фото: unsplash / @ bhaguz

Співробітники американської корпорації Apple розкритикували рішення компанії сканувати зображення та повідомлення на iPhone американських користувачів на предмет дитячої порнографії.

Як пише агентство Reuters, працівники залишили понад 800 повідомлень у внутрішньому месенджері Slack, більшість із яких критикували нову функцію.

Зокрема, багато хто був стурбований тим, що функцію можуть використовувати репресивні уряди по всьому світу та шукати не дитячу порнографію, а приводи притягти до відповідальності тих, хто не погоджується з ними. Інші співробітники говорять, що таким рішенням Apple завдає шкоди репутації, адже вона позиціонувала себе як компанія, для якої конфіденційність користувачів понад усе.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

В обговоренні цього питання в Slack (месенджер, яким співробітники почали користуватися кілька років тому, що став особливо популярний серед них не тільки для робочих питань із початком пандемії коронавірусу) співробітники відділів безпеки не виявили великої активності.

Варто також відзначити, що деякі працівники назвали рішення Apple розумним, беручи до уваги тиск влади в питанні боротьби з матеріалами сексуального насильства над дітьми. Крім цього, йшлося також про те, що сканування дасть змогу компанії впровадити наскрізне шифрування в iCloud, чого вже давно чекають користувачі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Нагадаємо: про те, що Apple почне сканувати зображення та повідомлення на iPhone американських користувачів на предмет дитячої порнографії, компанія оголосила 5 серпня. Ця новина спричинила стурбованість активістів і простих громадян, які почали публікувати відкриті листи на адресу компанії.

Коментарі

Всі новини