Facebook Pixel
IT

Apple в Україні. Компанія відкрила офіс і почала самостійно завозити техніку

Після того як офіційна служба підтримки Apple в Україні перейшла на українську мову, стало відомо про те, що компанія відкрила офіційний офіс у країні й почала самостійно займатися ввезенням і розмитненням усіх своїх пристроїв.

Як пише UBR.ua з посиланням на джерело на ринку, офіс Apple в Києві запрацював минулого тижня. Щодо самостійного ввезення й розмитнення своїх продуктів, то в такий спосіб компанія має намір боротися із «сірим» імпортом. Відтепер великі партнери компанії в Україні не зможуть ввозити в країну «сірий» товар (раніше торгові мережі могли завозити на територію певні обсяги товарів «власними силами», взаємодіючи з Apple через дистриб'ютора — компанію «Асбіс»).

Інформацію про те, що Apple почала сама завозити свої пристрої підтвердили в останній. «Так, компанія Apple самостійно завозитиме та розмитнюватиме свою продукцію», — заявив генеральний директор «Асбіс-Україна» Віталій Мельниченко, додавши, що дистриб'ютор і надалі займатиметься продукцією компанії.

Видання також пише, що Apple сама контролюватиме якість консультацій, що надаватимуться в магазинах офіційних реселерів. Крім того, за даними джерела, найближчим часом Apple не відкриватиме в Україні ритейл-мережу, але є велика ймовірність того, що в країні з'являться фірмові сервіси компанії, які раніше були недоступними.

Контекст. Раніше The Page повідомляло про те, що Apple зареєструвала компанію в Україні та дві торгові марки — «Эппл» і «Яблоко». Згодом стало відомо, що компанія розв'язує митні питання в країні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉