Facebook Pixel

IT

Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×
IT

Без кліка на посилання. Хакери знайшли спосіб зламати останні iPhone

Pegasus зламала iPhone 11 і 12 без кліку на посилання. Фото: unsplash / Daniel Romero

Pegasus зламала iPhone 11 і 12 без кліку на посилання. Фото: unsplash / Daniel Romero

Шпигунська програма Pegasus, яку розробила ізраїльська компанія NSO Group, зламала останні моделі iPhone компанії Apple.

Як з'ясувала лабораторія безпеки Amnesty International, йдеться про iPhone 11 і 12. Так, шпигунське програмне забезпечення обійшло систему їхнього захисту, включаючи ті, де були встановлені останні оновлення (iOS 14.6). Зробити це вдалося навіть без кліка на посилання (в попередніх версіях Pegasus користувач повинен був клацнути шкідливе посилання в повідомленні), пише CNBC.

Даний софт може надати хакерам доступ до повідомлень, електронної пошти, мікрофона та камери телефону. За даними експертів, уряди, які використовують програмне забезпечення NSO Group, змогли успішно зламати iPhone, щоб шпигувати за даними користувачів, використовуючи методи, які невідомі Apple.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

За даними Washington Post і 16 медіа-партнерів видання, завдяки ПЗ зламали смартфони, якими володіли журналісти, правозахисники та громадські активісти в усьому світі й інші.

Водночас, за словами керівника відділу розробки та архітектури безпеки Apple Івана Кристич, Apple лідирує в галузі інновацій в сфері безпеки і дослідники сходяться на думці, що iPhone є найбезпечнішим споживчим мобільним пристроєм на ринку, додавши, що «Apple недвозначно засуджує кібератаки на журналістів, правозахисників та інших осіб, які прагнуть зробити світ кращим».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Додамо, що Apple оновила своє програмне забезпечення до iOS 14.7, однак ще не опублікувала деталі про безпеку, з яких стало б зрозуміло, виправили чи ні виявлену уразливість.

Контекст. Раніше в системі авторизації «Вхід з Apple» (Sign in with Apple) була виявлена уразливість, яка дозволяла зловмисникам отримати доступ до акаунтів власників пристроїв Apple.

Коментарі

Всі новини