Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Аналітики в США опублікували нові докази концентрації військ РФ біля кордону України

Російські війська розміщуються в районі кордону з Україною

Російські війська розміщуються в районі кордону з Україною

Центр стратегічних і міжнародних досліджень CSIS опублікував супутникові знімки нових російських баз і концентрації техніки. Вони розташовані за 250 км від кордону України.

Зазначається, що кількість військових об'єктів, які використовуються для зберігання та розміщення військ, біля російського міста Єльня збільшилася на 17%. Там триває накопичення військової техніки та особового складу 41-ї загальновійськової армії, місце постійної дислокації якої в Новосибірську.

У CSIS вважають, що російське угрупування неподалік від кордонів України містить:

  • майже 100 тисяч солдатів;
  • танки Т-80У;
  • самохідні гаубиці «Гвоздика» та «Мста»;
  • реактивні системи залпового вогню БМ-21;
  • важкі вогнеметні системи «Сонцепек»;
  • ракетні комплекси «Іскандер»

тощо.

211116-highres-ukrainian-buildup-02.jpg

Аналітики CSIS припускають, що РФ нарощує своє угруповання і поводиться агресивніше, ніж у минулі роки, вважаючи, що США чи Європа не мають політичної волі, щоб заступитися за Україну. Нещодавні події в Афганістані додають Кремлю впевненості в цьому.

Центр стратегічних і міжнародних досліджень (The Center for Strategic and International Studies, CSIS) розташовується у Вашингтоні. У міжнародних рейтингах аналітичних центрів світу регулярно посідає провідні позиції в категорії оборони та національної безпеки.

211116-highres-ukrainian-buildup-03.jpg

Учора, 19 листопада, глава комітету із зовнішньої політики Сенату США Роберт Менендес запропонував внести до оборонного бюджету пункт, який передбачає запровадження санкцій проти Росії в разі вторгнення в Україну. Про це повідомив портал Axios.

Відповідно до поправки Менендеса, одразу після початку воєнних дій президент Джо Байден має запровадити перелік обмежень.

Основні санкції стосуватимуться російських банків, державних компаній, підприємств нафтогазової галузі, суверенного боргу. Зокрема, під обмеження потраплять будь-які компанії чи фізособи, пов'язані з плануванням і діяльністю трубопроводу «Північний потік – 2».

Контекст. 2 листопада The Page писало, що Росія діє так само, як і у квітні цього року, — стягує до українських кордонів війська та техніку.

Вашингтон звернувся до партнерів у ЄС із попередженням про потенційну підготовку Москвою нового вторгнення в Україну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини