Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Звернення Зеленського, фото російських військ і підтримка США: що відбувається на Донбасі та в Криму

Війна на Донбасі 2021: кількість військ, звернення Зеленського, підтримка США. Фото: pixabay

Війна на Донбасі 2021: кількість військ, звернення Зеленського, підтримка США. Фото: pixabay

У Криму кількість російських військ на кордоні з Україною виявилася більшою, ніж очікували військові експерти. Зокрема, супутники зафіксували декілька винищувачів Су-30 на авіабазі на території окупованого півострова, яких там не було в березні.

Про це свідчать знімки із супутника, які було зроблено в період із 27 березня до 16 квітня, передає The Wall Street Journal.

Російські війська біля України. Фото: Maxar

Російські війська біля України. Фото: Maxar

Знімки зробила компанія Maxar Technologies, а її директор Ден Яблонський вирішив опублікувати їх, щоб розвіяти сумніви щодо того, що насправді відбувається в регіоні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Російські війська на кордоні з Україною. Фото: Maxar

Російські війська на кордоні з Україною. Фото: Maxar

Крім Криму, на знімках видно й табір під Воронежем, куди Росія з кінця березня стягує війська. Зокрема, там можна помітити гвинтокрили, безпілотники, мотострілецькі й бронетанкові частини, військові шпиталі.

Американські чиновники вважають, що така передислокація авіації потрібна для посилення політичного впливу на Україну.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Водночас до російської влади та населення звернувся президент Володимир Зеленський. Він нагадав, що наслідком військового вторгнення з боку Росії будуть жертви з обох сторін.

Крім того, Зеленський зазначив, що міжнародні партнери на боці України й визнають РФ агресором. Вони також готові вводити жорсткіші санкції проти Росії.

Однак він закликав Захід відреагувати на ситуацію не тільки занепокоєнням, а й реальною допомогою.

Водночас Комітет Сенату США з міжнародних відносин планує 21 квітня ухвалити законопроєкт щодо збільшення щорічної військової допомоги Україні, зокрема й надання летальної зброї.

Ситуація на лінії розмежування залишається напруженою. Однак українським військовим наказано не відповідати на провокації найманців РФ на Донбасі.

Контекст. Нещодавно Росія обмежила польоти над частиною Криму та Чорного моря. Зокрема, цей район було оголошено тимчасово небезпечним для польотів. Таке обмеження триватиме з 20 до 24 квітня.

Коментарі

Всі новини