Facebook Pixel

Українська асоціація платіжних систем стала членом Ukrainian Gambling Council

Автор

Ukrainian Gambling Council продовжує розширюватись та зміцнювати свою експертизу в різних напрямках роботи індустрії азартних ігор. Сьогодні раді повідомити про те, що членом UGC стала Українська асоціація платіжних систем (УАПС).

Мета діяльності Асоціації – сприяння розвитку ринку інноваційних платіжних технологій та продуктів для забезпечення користувачів надійними, швидкими та зручними платіжними інструментами.

Головною ціллю Асоціації є всебічна взаємодія з органами законодавчої та виконавчої влади, представниками громадських організацій та бізнес-спільноти для вдосконалення правового поля для інноваційного розвитку платіжної інфраструктури в Україні та забезпечення якості та доступності всіх форм розрахунків.

Коментуючи приєднання УАПС, голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе підкреслив:

Quote«Ринок азартних ігор в Україні — це комплексна економічна система, важливим елементом якої є фінансова складова. Саме тому для мене приєднання УАПС до UGC є, насамперед, ознакою того, що наші члени матимуть змогу підвищити свою експертизу у фінансовій та платіжній сферах. Впевнений, що співпраця з УАПС в рамках UGC дозволить легальним організаторам азартних ігор краще зрозуміти як функціонує ринок платіжних систем в Україні, та знайти точки дотику для реалізації спільних проєктів з представниками платіжних компаній. Дякую голові УАПС, пані Галині Хейло за довіру та сподіваюсь на плідну співпрацю!».

Зі свого боку, голова Української асоціації платіжних систем Галина Хейло так прокоментувала приєднання до UGC:

Quote«В Україні обсяг безготівкових платежів за 2021 рік зріс більш ніж на 30%. Це один з найвищих показників в історії українського платіжного ринку. Саме тому всі гілки українського бізнесу впроваджують інноваційні платіжні рішення у свою пропозицію. Індустрія азартних ігор не є виключенням. Навпаки – це один з передових гравців у питанні адаптації бізнес моделі до найсучасніших платіжних методів. Членство UAPS у Ukrainian Gambling Council – це ще один крок до створення зручного сервісу для користувачів всієї України. Завдяки такому партнерству ми зможемо ділитися досвідом, сучасними практиками, нововведеннями та їхню імплементацією».

ДОВІДКА

UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного та ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC вже становить 25 легальних організаторів азартних ігор, організацій у сфері гемблінгу та представників ЗМІ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉