Facebook Pixel

Ukrainian Gambling Council відкриває Офіс психологічної підтримки гравців

Автор

Ukrainian Gambling Council оголосила про початок роботи нового проєкту на базі організації — Офісу психологічної підтримки гравців.

У спілці наголошують, що й далі працюють над підвищенням соціальної відповідальності грального бізнесу.

У межах нового проєкту професійні психологи надаватимуть безоплатні первинні консультації людям, які відчувають проблеми з ігровою залежністю, та членам їхніх родин.

Також буде організовано відповідну безоплатну індивідуальну й колективну терапію для тих гравців, які цього потребують.

Коментуючи початок роботи Офісу психологічної підтримки гравців, голова Ukrainian Gambling Council Антон Кучухідзе зазначив, що проєкти у сфері соціальної відповідальності грального бізнесу – це фундамент, на якому побудована індустрія азартних ігор у всьому цивілізованому світі.

Quote«Особливо важливим є те, що представники українського легального ринку гемблінгу розуміють це від самого початку його становлення. Впевнений, що робота Офісу дасть змогу гравцям, які мають певні проблеми з ігровою залежністю, та членам їхніх родин отримувати необхідну психологічну допомогу й повернутися до сприйняття азартних ігор насамперед як розваги».

Номери телефонів для отримання консультацій:

  • 0800 33 05 80 – для дзвінків усередині України (безплатно);
  • 067 502 89 53 – для абонентів «Київстар»;
  • 099 110 22 98 – для абонентів Vodafone.

У спілці попереджають, що до 9 січня 2022 року Офіс психологічної підтримки гравців працюватиме в тестовому режимі.

Дзвінки оброблятимуться операторами з 10:00 до 20:00. З 10 січня 2022 року Офіс перейде на цілодобовий режим роботи.


ДОВІДКА. UGC – всеукраїнська профільна гемблінгова громадська спілка, яка прагне об'єднати всю легальну гральну індустрію в єдиний голос для забезпечення стабільного й ефективного розвитку грального бізнесу в Україні. UGC виступає головною платформою для комунікації між державою та всією легальною гемблінг-індустрією. Станом на сьогодні кількість членів UGC уже становить 23 легальні організатори азартних ігор, організації у сфері гемблінгу та представники ЗМІ.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉