Facebook Pixel

Всупереч життєвим труднощам. Як колишній військовий відкрив студію масажу в Україні

Колишній військовий Констянтин Чабала та Євгенія Пузанова заснували студію масажу «Nordic масаж», долаючи життєві труднощі. У сюжеті партнера The Page — програмі «Перша Шпальта» масажисти розповіли, через що їм довелося пройти, щоб її відкрити, а також про те, завдяки чому кабінет успішно функціонує вже пів року.

Як відкрити масажний кабінет в Україні (відео):

Як відкрити масажний кабінет

Костянтин і Євгенія запустили «Nordic масаж» у квітні 2021 року. На пошуки локації знадобився майже місяць. Ціни на послуги встановлювали за такою формулою: порахували всі витрати на бізнес, на особисте життя, на курси підвищення кваліфікації й відпочинок і розділили цю суму на кількість масажів, яку можна зробити за місяць. Наразі вартість години масажу — 500 грн.

Telegram Logo
Quote«Якщо людина в змозі зробити 80 масажів на місяць за 250 грн, її дохід буде 20 тис. грн. Якщо вона зробить 100 масажів, дохід буде більшим», — розповів Чабала.

Проте Євгенія переконана, що прибутковість справи залежить не лише від професіоналізму, але й від уміння масажиста спілкуватися з людьми. Зі свого боку Костянтин запевняє, що найголовніший складник будь-якого бізнесу — це любов до своєї справи.

Історія засновників «Nordic масаж»

До початку війни, а саме до 2014 року, Констянтин Чабала працював в університеті, займався рекламою і зв’язками з громадськістю, а також вів освітній блог, у якому допомагав майбутнім абітурієнтам готуватися до зовнішнього незалежного оцінювання і вступати до вищих навчальних закладів. Після оголошення мобілізації одразу пішов до військкомату, однак спершу його не взяли на службу через те, що в нього були легкі протипоказання за станом здоров’я. Але згодом він все-таки умовив відправити його на фронт, де воював у селі Новогнатівка, а також під Докучаєвськом та в Авдіївці. Повернувшись додому, Костянтин намагався відновити своє старе життя, навіть пройшов конкурс і отримав посаду в Міністерстві освіти України, але психологічні травми, отримані на війні, далися взнаки.

Quote«Коли потрапив до реабілітаційного центру, я майже не розмовляв. Але це було на фізичному рівні — я не те щоб не хотів, я не дуже міг. Після лікування лікарі мені порадили декілька років попрацювати руками», — розповів він.

Після цього Костянтин пригадав, що в юності був постійним клієнтом масажистів, бо професійно займався волейболом, тому дещо знав про цю професію і вирішив спробувати. Він пройшов декілька курсів, після чого його взяли на роботу до медичного центру. Після двох із половиною років роботи на курсах підвищення кваліфікації він зустрів Євгенію Пузанову, яка одразу його впізнала, адже останні 8 років була тісно пов’язана з ветеранським середовищем і військовими.

Саму Євгенію до масажу теж привели життєві труднощі. Вона довгий час була пацієнткою масажистів (мала сколіоз третього ступеня) і виявила, що гарних масажистів доволі мало. Потім знайшовся спеціаліст, який зміг допомогти Євгенії і став її постійним лікарем. А коли в жінки сталося загострення й заболіли суглоби рук, спеціаліст порадив їй працювати руками, щоб позбутися цієї проблеми.

Quote«Так я й потрапила до масажу. Перша причина полягала в тому, що мені хотілося розв'язати свою проблему, а друга — що гарних масажистів мало, і мені дуже захотілося зробити на одного гарного масажиста більше», — розповіла вона.

З огляду на те що жінка працює в приватному бізнесі більшу частину життя і знала, що відкриє власний масажний кабінет, вона запропонувала Костянтину стати бізнес-партнерами. Так і з’явився «Nordic масаж».

Коментарі

Всі новини