Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Хмельницький продає 55% девелоперської компанії UDP Іванову

Хмельницький продає 55% UDP Іванову. Фото: udp.ua

Хмельницький продає 55% UDP Іванову. Фото: udp.ua

Андрій Іванов придбає 55% акцій девелоперської компанії UDP (Ukrainian Property Development) Holdings Limited у свого партнера Василя Хмельницького в січні 2022 року. Угода погоджена Антимонопольним комітетом 29 грудня. Офіційним покупцем виступила компанія з групи Андрія Іванова Ethelbert Trading Limited. Про це йдеться в пресрелізі компанії.

Зазначається, що остаточні розрахунки між сторонами має бути проведено до середини 2026 року. Водночас девелоперська компанія UDP продовжить стабільну реалізацію поточних проєктів, а також активізує роботу над новими.

Quote«Два роки тому ми з моїм партнером Василем Хмельницьким розділили управління спільними активами, зокрема компанією UDP. Таке рішення дало змогу нам обом сфокусуватися на розвитку проєктів, що є пріоритетними й найбільш цікавими для кожного з нас. Так, за останній рік моя інвесткомпанія Q Partners інвестувала в декілька нових інфраструктурних проєктів, які ми разом із командою UDP розвиватимемо впродовж найближчих 10 — 15 років. З огляду на це угода є логічним кроком у бік структуризації девелоперського портфеля, що має відбутися після виконання всіх умов щодо оплати вартості активу. Водночас ми з Василем Хмельницьким залишаємося співінвесторами та добрими партнерами в решті спільних проєктів», — заявив Андрій Іванов.

Згідно з проєктом договору сторін, розрахунок за угодою відбуватиметься в декілька етапів. На перехідний період — з моменту укладання угоди до середини 2026 року — Андрій Іванов отримає контроль над 55% акцій через надання права брати участь у загальних зборах акціонерів і голосувати 55% акцій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Девелоперська компанія UDP заснована у 2002 році Андрієм Івановим і Василем Хмельницьким і реалізувала понад 20 проєктів у сфері житлової та комерційної нерухомості. З-поміж них – ревіталізація території колишнього заводу «Арсенал», Міжнародний аеропорт «Київ» (Жуляни), інноваційні парки UNIT.City та LvivTech.City, а також багатофункціональні комплекси ЖК «Новопечерські Липки», ЖК «Паркове місто», ЖК RiverStone, White Lines та інші. У 2019 році операційне управління UDP перейшло до інвестиційної компанії Q Partners Андрія Іванова.

Коментарі

Всі новини