Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Василь Хмельницький продовжує продавати активи у відновлюваній енергетиці

Василь Хмельницький (в центрі) запускав проєкти відновлюваної енергетики та з іспанськими партнерами

Василь Хмельницький (в центрі) запускав проєкти відновлюваної енергетики та з іспанськими партнерами

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив Nebras Power Investment Management BV (Нідерланди), що входить в катарську групу Nebras, отримати 50% і вище в шести компаніях-операторах сонячних і вітряних електростанцій бізнесмена Василя Хмельницького і його партнерів.

Йдеться про компаніі «Волинь Вест Вінд — 1», «Волинь Вест Вінд — 2», «Фрі Енерджі Генічеськ», «Скіфія-Солар — 1», «Скіфія-Солар — 2» і «Порт Солар».

Контекст. АМКУ в березні 2019 року дозволив польській компанії Dymerka Solar Poland Sp. z oo придбати понад 50% проєкту сонячних електростанцій «Арциз-Солар» і «Гудзівка-Солар — 1», «Гудзівка-Солар — 2» у компанії UDP Renewables Хмельницького.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У грудні 2020-го АМКУ дозволив Nebras Power Investment Management купити понад 50% в «Терслав» і «Сан Пауер Первомайськ» у UDP Renewables.

UDP Renewables — інвестиційно-девелоперська компанія в галузі відновлюваної енергетиці. Стратегічним інвестором UDP Renewables є холдингова компанія Хмельницького UFuture. Компанія має диверсифікований портфель активів у сфері нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетиці, фармацевтиці та IT. Такі дані наводить «Інтерфакс-Україна».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Згідно з даними держреєстру, бенефіціарними власниками UDP Renewables є Хмельницький (50%) і Сергій Євтушенко (50%). Вони також виступають бенефіціарними власниками «Волинь Вест Вінд — 1» і «Волинь Вест Вінд — 2» в рівних частках. «Сан Пауер Первомайськ» та «Терслав» володіють Сергій Євтушенко (50%) і його брат Костянтин (50%).

Nebras Power заснована в 2014 році. Її власниками є державні Qatar Electricity and Water Company (60%) і Qatar Investment Authority (40%). Управляє енергетичними активами загальною встановленою потужністю 6,3 ГВт.

Коментарі

Всі новини