Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Україна має два варіанти в разі браку вугілля — Железняк

У «Голосі» розповіли, що робитиме Україна в разі нестачі вугілля. Фото: facebook / zheleznyak.y

У «Голосі» розповіли, що робитиме Україна в разі нестачі вугілля. Фото: facebook / zheleznyak.y

Якщо в Україні не вистачить вугілля для отримання електроенергії, держава або нарощуватиме її закупівлі в Білорусі, або буде змушена переводити ТЕС на дорогий газ.

Про це в інтерв'ю The Page розповів голова фракції «Голос» Ярослав Железняк.

За його словами, вугілля в Україні нині сконцентровано на 70 днів. «Якщо завезуть те, що пообіцяли. І це навіть за умови ввімкнення атомних енергоблоків у повному обсязі», – зазначив депутат.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Він також повідомив, що, якщо в Україні не вистачить вугілля, держава матиме два варіанти: або закупівлю в Білорусі, або перехід на досить дорогий газ, який теж у нас у дефіциті.

«Якщо в нас буде нормальна зима з нормальними температурами, то, можливо, вистачить того газу, який є. А якщо в січні-лютому в нас будуть морози, то може бути дефіцит газу. Газовий блекаут набагато гірший для промисловості, ніж віялові вимкнення. Тому що багато виробництв, які налаштовані на газ, більше страждають від вимкнення та дуже довго запускаються», — пояснив Железняк.

Підписуйтесь на нас в Google News!

За словами депутата, віялові вимкнення вже мають місце: «Вони вже відбуваються, тільки їх ховають під технічними ремонтами. Але це поки що несуттєві випадки. На жаль, таких випадків буде набагато більше».

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини