Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На десятьох українських ТЕС запаси вугілля не дотягують до мінімальних

Дефіцит вугілля на українських ТЕС. Фото: Joey Harris/Unsplash

Дефіцит вугілля на українських ТЕС. Фото: Joey Harris/Unsplash

За даними Міністерства енергетики, станом на 10 листопада гарантовані (мінімальні) запаси вугілля не були дотримані на 10 теплових електростанціях. Про це повідомив голова Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус у своєму Telegram-каналі.

З-поміж них 6 ТЕС входять до групи «ДТЕК»: Курахівська, Ладижинська, Добротвірська, Бурштинська, Запорізька, Придніпровська. Ще 3 входять до «Центренерго» (Зміївська, Трипільська, Вуглегірська) і одна — до «Донбасенерго» (Слов’янська).

Герус підкреслив, що дотримання гарантованих запасів — це не «плани», це одна з умов ліцензійної діяльності, яка безумовно має виконуватися, це правило, обов’язкове до виконання кожною законослухняною компанією.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Раніше повідомлялося, що в Україні критично низькі запаси вугілля. Половина енергоблоків ТЕС зупинилася через брак палива.

Міністр енергетики на початку жовтня зазначав, що в жовтні 2021 року — березні 2022 року очікується витрата вугілля енергетичних марок на рівні 15,3 млн тонн. Внутрішній видобуток надасть з цього обсягу близько 9 млн тонн. З необхідного імпорту вже законтрактовано близько 4 млн тонн. Отже, Україна має додатково законтрактувати ще близько 2 — 2,5 млн тонн енерговугілля.

Підписуйтесь на нас в Google News!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини