Facebook Pixel

Наступного року тисячу Зеленського можна буде отримати не лише через «Дію»

У ІІІ кварталі наступного року для виплати «тисячі Зеленського» в рамках програми «еПідтримка», крім застосунку «Дія», буде запропоновано альтернативний механізм. Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Міністр зазначив, що програма реалізовуватиметься в декілька етапів. З 19 грудня послуга стане доступною в мобільному застосунку «Дія». Ляшко підкреслив, що це найшвидший і найпростіший спосіб. На другому етапі, що розпочнеться в ІІІ кварталі 2022 року, буде запропоновано альтернативний механізм нарахування — над ним зараз працюють.

Він нагадав: програмою передбачено, що всі повнолітні громадяни України, які пройшли повний курс щеплення проти COVID-19, зможуть отримати через застосунок «Дія» 1000 грн від держави. За ці кошти вони матимуть можливість придбати абонемент до спортзалу чи фітнес-клубу, відвідати кінотеатр, театр, музей, купити залізничні та авіаквитки для поїздок Україною, придбати книжки.

Контекст. 19 грудня стартує державна програма «еПідтримка», спрямована на підтримання бізнесу, який найбільше постраждав під час пандемії COVID-19. Мінцифри запрошує користувачів «Дії» на відкрите бета-тестування послуги з 13 грудня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉