Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Тисяча Зеленського: Мінцифри просить завчасно згенерувати COVID-сертифікат у «Дії»

Тисяча Зеленського: у Мінцифри розповіли, як прискорити оформлення. Фото: Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Тисяча Зеленського: у Мінцифри розповіли, як прискорити оформлення. Фото: Ратинський В'ячеслав / УНІАН

Отримати тисячу Зеленського можна буде лише за наявності COVID-сертифіката в застосунку «Дія». Проте наразі 4,3 млн щеплених українців ще не згенерували документ. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у коментарі ТСН.ua.

Міністерство цифрової трансформації закликає українців завчасно згенерувати сертифікати задля прискорення оформлення заявки на участь у програмі «єПідтримка» після її запуску. Без сертифіката в «Дії» отримати кошти щеплені українці не зможуть.

Quote«Однією з умов отримання виплат за програмою «єПідтримка» буде наявність «зеленого» COVID-сертифіката в застосунку «Дія». За статистикою ми бачимо, що частина українців, які вакцинувалися, ще не встигли отримати свій цифровий сертифікат. Тому ми активно закликаємо вакцинованих громадян уже тепер, до старту програми, потурбувалися про його генерацію», — рекомендує Федоров.

Натепер повний курс щеплення від коронавірусу пройшли вже майже 12 млн українців. Отримали «жовті» чи «зелені» електронні COVID-сертифікати за допомогою «Дії» лише 7,7 млн вакцинованих. Тож у міністерстві побоюються, що решта користувачів генеруватиме їх саме в перші дні від старту програми — і це створить додаткове навантаження на систему.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«У день старту програми очікуємо мільйони різних запитів — і щодо послуги 1000 грн, і щодо отримання сертифікатів. За нашими прогнозами, це буде рекорд за обсягом трафіку в державних продуктах. Тому наразі робимо все, щоб система працювала стабільно та не було збоїв», — пояснює міністр.

Контекст. Президент Володимир Зеленський оголосив, що українці, які отримали дві дози вакцини проти коронавірусної хвороби, можуть отримати 1000 грн. Це програма підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки. Нещодавно міністерка економіки Юлія Свириденко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що до переліку закладів, у яких можна буде витратити кошти, додалися також книгарні.

Нагадаємо, що гроші надходитимуть через «Дію».

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини