Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Радник президента пояснив, чому «тисячу Зеленського» не дадуть живими грошима

Чому «тисячу Зеленського» не видаватимуть живими грошима. Фото: expla.bank.gov.ua

Чому «тисячу Зеленського» не видаватимуть живими грошима. Фото: expla.bank.gov.ua

«Тисячу Зеленського» вакцинованим українцям не виплачуватимуть живими грошима, оскільки є ризик їх виведення з економіки та зростання інфляції. Про це повідомив радник президента України з економічних питань Олег Устенко, передає «Дом».

«Опозиція каже: дайте живими грошима. Але живі гроші мають зворотний бік медалі. Якщо ти роздаватимеш живими грошима, то ти взагалі можеш стимулювати інфляцію. Крім того, живі гроші можуть піти з української економіки, наприклад витратяться на імпорт».

Олег Устенко

Олег Устенко

радник президента України з питань економіки

Також він нагадав, що програмою «єПідтримка» обмежені сфери, на які можна витрачати кошти. А видаючи живі гроші, не можна проконтролювати, на що вони будуть підуть.

«Одна з цілей програми — підтримка тих, хто найбільше страждає. А найбільш серйозно завжди страждає сектор послуг. Ось деякі напрями сектора послуг і отримають цю підтримку. Інші сектори економіки страждають теж, але страждають менше порівняно з цими. Тому було ухвалено таке рішення».

Олег Устенко

Олег Устенко

радник президента України з питань економіки

Контекст. Президент Володимир Зеленський оголосив, що українці, які отримали дві дози вакцини проти коронавірусної хвороби, можуть отримати 1000 грн. Це програма підтримки креативного, спортивного та транспортного секторів економіки. Нещодавно міністерка економіки Юлія Свириденко на своїй сторінці у Facebook повідомила, що до переліку підприємств, у яких можна буде витратити кошти, додалися також книгарні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Нагадаємо, що гроші надходитимуть і витрачатимуться через «Дію».

Коментарі

Всі новини