Facebook Pixel

Саакашвілі написав у своєму фейсбуці, що його тримають у заручниках

Експрезидент Грузії Михайло Саакашвілі повідомляє, що його взяли у заручники. Про це він повідомив 25 листопада на своїй офіційній сторінці Facebook.

Політик заявив, що колишній прем'єр-міністр Грузії Бідзін Іванішвілі намагається завадити формуванню нового коаліційного уряду завдяки організації дострокових виборів, через що і тримає Саакашвілі у в’язниці. Таким чином, як пише на своїй сторінці політик, президент Росії Володимир Путін руками Іваношвілі намагався позбавити Саакашвілі можливості залучити грузинський народ до боротьби проти російського режиму.

Михайло Саакашвілі також зазначив, що найефективнішим методом боротьби з режимом він вважає масові мирні мітинги, до яких і закликав грузинське суспільство.

Telegram Logo
Quote«Залучайте всіх до участі. Ті, хто не може вийти, допомагають демонстрантам з їжею», — зазначив він.

За прогнозами політика, якщо вийде залучити достатню кількість людей і, таким чином, створити «політичний імпульс», їх демонстрації матимуть шанс на успіх.

Крім того, політик заявив, що очікує на неупереджений суд, у якому у Бідзіна Іванішвілі «немає шансів досягти справедливості». У своєму дописі Саакашвілі закцентував увагу на тому, що він не боїться справедливого суда і готовий до кінця відстоювати свою правду перед грузинським народом у разі, якщо йому нададуть право бути присутнім під-час судового процесу.

Пост було опубліковано чотирма мовами – грузинською, англійською, українською та російською.

Контекст. Раніше повідомлялось, що колишнього президента Грузії перевезли на госпіталізацію до тюремної лікарні в Тбілісі.

Коментарі

Всі новини