Facebook Pixel

Рада відсторонила Третьякову від п’яти засідань через її слова про смерть нардепа Полякова

Рада відсторонила Третьякову. Фото: Кузьмін Олександр / УНІАН

Рада відсторонила Третьякову. Фото: Кузьмін Олександр / УНІАН

Верховна Рада відсторонила народну депутатку Галину Третьякову («Слуга народу») від участі в п‘яти пленарних засіданнях через її висловлення щодо смерті парламентарія Антона Полякова (партія «За майбутнє»). За відповідне рішення проголосували 234 народні депутати.

Одразу після голосування голова Верховної Ради Руслан Стефанчук попросив Галину Третьякову залишити пленарну залу, проте самої Третьякової в залі й так не було.

Депутатка Анна Скороход, яка раніше повідомила, що була заручена з Поляковим, із трибуни парламенту 5 листопада заявила, що відсторонення Третьякової — це «м’яке покарання» для депутатки. За словами Скороход, Третьякову треба позбавити мандату, але це має бути ініціатива президента.

Telegram Logo

Контекст. 8 жовтня до поліції Києва надійшла інформація про те, що в Дніпровському районі столиці знайшли мертвим народного депутата України Антона Полякова.

Народний депутат Ігор Палиця з трибуни ВР заявив, що в чаті «Слуги народу» з'явився коментар Галини Третьякової («Слуга народу») щодо смерті народного депутата Антона Полякова: «На одного ворога менше». У залі парламенту їй кричали: «Ганьба!»

У відповідь на заяву членів об'єднання «За майбутнє» вона не стала вибачатися за зневажливі слова та звинуватила колег у спробі обмежити свободу слова. Після скандалу з Третьяковою з офіційного чату парламентської фракції «Слуга народу» почали виходити депутати.

«Депутати після цього повиходили (із чату — The Page), після того, як стало зрозуміло, що в цей чат можна заходити, як у кулуари, і він взагалі втратив своє значення для спілкування колег, бо я можу — от там зараз мої колеги біля вікна — я можу зараз із ними поперекрикуватися, а ви це все запишете. Фактично саме так тепер виглядає «офіційний чат фракції», — зауважив голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

Коментарі

Всі новини