Напрдеп Палиця розкрив частку сім'ї в «Приваті». Хто і як ще керує групою

Ігор Палиця. Фото: УНІАН

Ігор Палиця. Фото: УНІАН

Сім'я народного депутата і голови партії «За майбутнє» Ігоря Палиці володіє 10% всього нафтового напрямку групи «Приват» Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

«У мене була домовленість, що у мене не буде ні 25% в «Нафтохіміку Прикарпаття», ні 10% акцій «Укрнафти», а буде 10% у всій нафтовій групі», — сказав Палиця в інтерв'ю виданню «Українська правда».

За його словами, частка в нафтовому бізнесі «Привату» була оформлена на дружину і рідного сина. При цьому народний депутат підкреслив, що з дружиною розлучився в 2020 році.

Telegram Logo

У нафтовий напрямок групи «Приват» входять Кременчуцький і Дрогобицький нафтопереробні заводи, «Нафтохімік Прикарпаття» і 42% акцій державної «Укрнафти». Також до групи входять численні автозаправні станції (ANP, Sentosa, «Авіас», «Мавекс», інші) і нафтобази.

Система YouControl пов'язує з неформальною ФПГ «Приват» близько 975 компаній, в управлінні якими задіяно 37 осіб. Перлиною дніпровської імперії був Приватбанк. Банк уже до неї не належить, але ФПГ досі носить цю назву.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Юридично «Приват» не оформлений, але основними бенефіціарами виступають Геннадій Боголюбов, Ігор Коломойський і Олексій Мартинов.

У бізнес групи входять металургійні і феросплавні заводи, гірничо-збагачувальні комбінати і підприємства паливно-енергетичного комплексу.

Партнером Коломойського і Боголюбова по феросплавному бізнесу є Віктор Пінчук. Йому належить 30% в Нікопольському і Запорізькому феросплавних заводах.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини