Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нардеп Галина Третьякова потрапила в скандал з висловлюванням про «дітей низької якості»

Народний депутат від «Слуги народу», голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики Галина Третьякова потрапила в скандал. Йдеться про відео, в якому вона розмірковує над тим, чи потрібно виплачувати безробітним соціальну допомогу.

«Коли ми надаємо гроші для дитини, яку народжують не для того, щоб надати їй рівні права, а для того, щоб отримати матеріальну допомогу, то ми отримуємо дітей «дуже низької якості». Пізніше вони теж «сідають» на державні гроші», — заявила вона.

Третьякова зазначила, що Велика Британія дуже жорстко ставиться до осіб, що не працюють. Ексзаступник міністра соцполітики цієї країни навіть колись сказав, що той, хто хоче отримати соціальну допомогу, має бути стерилізований.

Так, за її словами, раніше вчиняла з жінками, які не мали вищої освіти, і влада Сінгапура.

Quote«Такими садистськими методами влада інших держав «викорчовувала в нації елементи, які не є захисниками й годувальниками», — додала вона.

Відео викликало шквал критики у соціальних мережах. Користувачі Facebook нагадують, що раніше нацисти ділили людей на «якісних і неякісних».

У зв'язку з цією ситуацією в Раді Федерації профспілок вимагають відставки Третьякової, написавши відповідного листа спікеру Верховної Ради Дмитру Разумкову. Постійна комісія Ради з питань рівності чоловіків і жінок звинуватила нардепа в «антисоціальній та антигуманній позиції».

Контекст. У березні Кабінет міністрів затвердив план заходів на 2020 рік щодо реалізації Стратегії подолання бідності. Згідно з постановою Кабміну, Міністерство соціальної політики має щоквартально звітувати про виконання плану.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини