Facebook Pixel

Нардепа Полякова вбили – його співмешканка заявила про сліди удушення на його тілі

Співмешканка загиблого 8 жовтня народного депутата Антона Полякова – Ганна Скороход – заявила, що його вбили. Вона наголосила, що на допит її жодного разу не викликали, поліція їхнє помешкання не перевіряла, наркотики він не вживав, а слідство замовчує факт наявності сліду від удушення на його шиї.

Quote«Я хотіла б відкрито й відверто на всю країну заявити, що Антона Полякова вбили. І не треба розповідати нічого про наркотики та ще якусь нісенітницю, яку вигадує Єнін (перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін – The Page)», — заявила вона.

Скороход підкреслила, що на власні очі бачила на шиї Полякова борозну від удушення в морзі.

Quote«Чомусь поліція не дає нам жодних пояснень, що за борозна на шиї була в Антона. Розповідати про ланцюжок і ще якусь нісенітницю можна тільки людям, які нічого не розуміють у цьому. Я впевнена, що це слід від удушення», — наголосила вона.

Під час ефіру Скороход озвучила версію, що Полякова вбили через його політичну діяльність.

Контекст. Поліція виявила тіло Полякова на задньому сидінні таксі в ніч на 8 жовтня. За словами поліцейських, у депутата не було пульсу та дихання. До приїзду медиків патрульні здійснили серцево-легеневу реанімацію. Реанімувати Полякова намагалися й лікарі «швидкої», але змушені були констатувати смерть.

За результатами розтину медики встановили, що смерть Полякова настала внаслідок гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця.

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Іван Виговський назвав дві версії смерті Полякова: хронічне захворювання та отруєння.

13 жовтня Єнін заявляв, що допитував Скороход.

«На прямі наші запитання щодо наявності тих чи інших підозр у можливій насильницькій смерті депутата вона досить категорично відповіла «ні», — наголосив тоді заступник міністра.

Пізніше народна депутатка від «Слуги народу» Галина Янченко повідомила, що токсикологічна експертиза виявила в крові Полякова синтетичний наркотик метадон і алкоголь. У МВС цю інформацію підтвердили.

Згодом Єнін уточнив, що, окрім алкоголю та метадону, у крові знайшли ще й димедрол.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉