Facebook Pixel

Загибель Полякова: в крові нардепа окрім метадону й алкоголю знайшли димедрол

У МВС розповіли про нову деталь справи про смерть народного депутата Антона Полякова. Фото: Facebook / Антон Поляков

У МВС розповіли про нову деталь справи про смерть народного депутата Антона Полякова. Фото: Facebook / Антон Поляков

Судово-медична експертиза виявила в крові загиблого 8 жовтня народного депутата Антона Полякова окрім синтетичного наркотику метадону ще й наявність димедролу. Цей препарат можуть додавати до опіоїдних наркотичних засобів для підсилення та подовження їх дії. Заступник глави МВС України Євген Єнін у програмі на hromadske уточнив, що таку суміш називають «вуличним метадоном».

Він додав, що правоохоронці продовжують роботу та наразі не відкидають жодної з початкових версій. За словами Єніна, слідчі вже заслухали свідчення співмешканки Полякова нардепки Анни Скороход, його друга та помічника Руслана Джамбулатова (з яким померлий пив у день смерті) та таксиста, в машині якого чоловік і помер.

Контекст. Поліція виявила тіло Полякова на задньому сидінні таксі в ніч на 8 жовтня. За словами поліцейських, у депутата не було пульсу та дихання. До приїзду медиків патрульні здійснили серцево-легеневу реанімацію. Реанімувати Полякова намагалися й лікарі швидкої, але змушені були констатувати смерть.

Telegram Logo

За результатами розтину медики встановили, що смерть Полякова настала внаслідок гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця.

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Іван Виговський назвав дві версії смерті Полякова: хронічне захворювання та отруєння.

Пізніше народна депутатка «Слуги народу» Галина Янченко зазначила, що токсикологічна експертиза виявила в крові Полякова синтетичний наркотик метадон та алкоголь. У МВС цю інформацію підтвердили.

Дещо згодом таксист, який віз Полякова в ніч його смерті, змінив свої свідчення та розкрив кілька нових деталей справи.

Коментарі

Всі новини