Facebook Pixel

Смерть нардепа Полякова. Таксист, який його віз, змінив свідчення

Водій таксі, який віз народного депутата Антона Полякова в ніч його смерті, змінив свідчення та розкрив нові деталі справи. Як розповів ТСН його адвокат, правоохоронці побили його підзахисного, тримали у відділку майже добу замість належних трьох годин, а також не розкривали, де саме проводять допит.

«Він дав покази. Він не знав і не міг знати, чи вони щось вживали, чи не вживали. Він збрехав, що підібрав його на транспортній зупинці, а насправді йому його підвезли з іншої машини й попросили доправити додому. От і все. Спершу він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки й віз. От хлопці його й покарали. Але слідів немає, експертиза не покаже», — зазначив адвокат.

Він додав, що таксист підтвердив ту інформацію, яку надав правоохоронним органам до цього. За його словами, Полякову стало зле через деякий час після того, як він сів до автомобіля – почалася нудота та конвульсії в шиї. Зважаючи на ситуацію, водій дійсно порушив правила, щоб відвезти чоловіка до лікарні. Тоді автівку й зупинила поліція.

Додатково. Журналісти з’ясували, що водій таксі раніше уже потрапляв на лаву підсудних. У 2017 році його засудили за торгівлю людьми.

Контекст. Поліція виявила тіло Полякова на задньому сидінні таксі в ніч на 8 жовтня. За словами поліцейських, у депутата не було пульсу та дихання. До приїзду медиків патрульні здійснили серцево-легеневу реанімацію. Реанімувати Полякова намагалися й лікарі швидкої, але змушені були констатувати смерть.

За результатами розтину медики встановили, що смерть Полякова настала внаслідок гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця.

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Іван Виговський назвав дві версії смерті Полякова: хронічне захворювання та отруєння.

Пізніше народна депутатка «Слуги народу» Галина Янченко зазначила, що токсикологічна експертиза виявила в крові Полякова синтетичний наркотик метадон та алкоголь. У МВС цю інформацію підтвердили.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉