Facebook Pixel

Смерть нардепа Полякова. У крові загиблого виявили алкоголь і метадон

У Міністерстві внутрішніх справ оприлюднили нові дані судово-медичної експертизи у справі про смерть народного депутата Антона Полякова, якого знайшли мертвим 8 жовтня в таксі. Як розповів представник МВС Артем Шевченко в ефірі програми на телеканалі «Україна 24», у крові загиблого виявили алкоголь і синтетичний наркотик — метадон.

Quote«З нових даних єдине, що можна сказати, — що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті та як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, — ще встановлюватиметься після глибоких досліджень», — повідомив співробітник МВС.

Шевченко додав, що наразі в правоохоронців немає остаточного висновку, розслідування продовжується. Слідчі розглядають дві версії.

Quote«Версії дві: або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам ужив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути», — зазначив Шевченко.

Контекст. Поліція виявила тіло Полякова на задньому сидінні таксі в ніч на 8 жовтня. За словами поліцейських, у депутата не було пульсу та дихання. До приїзду медиків патрульні здійснили серцево-легеневу реанімацію. Реанімувати Полякова намагалися й лікарі швидкої, але змушені були констатувати смерть.

Telegram Logo

За результатами розтину медики встановили, що смерть Полякова наступила внаслідок гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця.

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Іван Виговський назвав дві версії смерті Полякова: хронічне захворювання та отруєння.

Пізніше народна депутатка «Слуги народу» Галина Янченко вказала, що токсикологічна експертиза виявила в крові Полякова метадон та алкоголь.

Метадон — синтетичний лікарський препарат із групи опіоїдів, вживається як анальгетик, а також для лікування наркотичної залежності. Сумісність алкоголю й метадону небезпечна через можливе передозування. Навіть якщо вжити ліки в запропонованій лікарем кількості та алкогольний напій, можливі такі побічні реакції, як втрата свідомості (аж до коми), повільне поверхневе дихання, уповільнення серцебиття. У важких випадках (особливо за наявності супутніх хронічних захворювань ендокринної, нервової, травної системи) ймовірна смерть.

Коментарі

Всі новини