Facebook Pixel

Смерть нардепа Полякова. У крові загиблого виявили алкоголь і метадон

У Міністерстві внутрішніх справ оприлюднили нові дані судово-медичної експертизи у справі про смерть народного депутата Антона Полякова, якого знайшли мертвим 8 жовтня в таксі. Як розповів представник МВС Артем Шевченко в ефірі програми на телеканалі «Україна 24», у крові загиблого виявили алкоголь і синтетичний наркотик — метадон.

Quote«З нових даних єдине, що можна сказати, — що судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого, крім невеликої дози алкоголю, є така речовина, як метадон. Але який саме метадон, коли він потрапив в організм щодо часу смерті та як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, — ще встановлюватиметься після глибоких досліджень», — повідомив співробітник МВС.

Шевченко додав, що наразі в правоохоронців немає остаточного висновку, розслідування продовжується. Слідчі розглядають дві версії.

Quote«Версії дві: або був злочинний характер смерті, або ні. Або він сам ужив препарат, який, можливо, став причиною смерті, або його отруїли. Іншого не може бути», — зазначив Шевченко.

Контекст. Поліція виявила тіло Полякова на задньому сидінні таксі в ніч на 8 жовтня. За словами поліцейських, у депутата не було пульсу та дихання. До приїзду медиків патрульні здійснили серцево-легеневу реанімацію. Реанімувати Полякова намагалися й лікарі швидкої, але змушені були констатувати смерть.

За результатами розтину медики встановили, що смерть Полякова наступила внаслідок гострої коронарної недостатності та гострої ішемічної хвороби серця.

Начальник Головного управління Національної поліції в Києві Іван Виговський назвав дві версії смерті Полякова: хронічне захворювання та отруєння.

Пізніше народна депутатка «Слуги народу» Галина Янченко вказала, що токсикологічна експертиза виявила в крові Полякова метадон та алкоголь.

Метадон — синтетичний лікарський препарат із групи опіоїдів, вживається як анальгетик, а також для лікування наркотичної залежності. Сумісність алкоголю й метадону небезпечна через можливе передозування. Навіть якщо вжити ліки в запропонованій лікарем кількості та алкогольний напій, можливі такі побічні реакції, як втрата свідомості (аж до коми), повільне поверхневе дихання, уповільнення серцебиття. У важких випадках (особливо за наявності супутніх хронічних захворювань ендокринної, нервової, травної системи) ймовірна смерть.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉