Facebook Pixel

Російські партизани знову зайшли в Бєлгородську область: що там відбувається

Російські партизани у Бєлгородській області: що відбувається 25 травня

Російські партизани у Бєлгородській області: що відбувається 25 травня

Бійці РДК і Легіону «Свобода росії» 25 травня 2023 року знову зайшли на територію росії й далі кошмарять владу рф. У Бєлгородській області в четвер знову працювала ППО, а бійці-партизани проти режиму в рф показали відео на тлі входу в будівлю «Пошти росії» в Глотово. Що відбувається в Бєлгородській області країни-терориста?

Партизани знову воюють у Бєлгородській області

У четвер, 25 травня, партизани «Російського добровольчого корпусу» заявили, що знову зайшли на територію рф у Бєлгородській області. Свої слова вони підтвердили відеозаписом із Глотова на тлі відділення «Пошти росії».

znimok-ekrana-2023-05-25-o-174238.png

«Цього разу вже нікому не треба доводити, що ми знімали наше відео не на Київщині, а на Батьківщині. Утім, ми вирішили зробити нашою доброю традицією такі ролики! Слава РДК!» — йдеться в дописі.

БІйці РДК зайшли в Глотово Бєлгородської області [відео]

Quote«Ми знову на Батьківщині. Докази просто за моєю спиною. Полум'я боротьби розгорається по всій країні. Чекайте на нас і у вашому населеному пункті», — заявив один із бійців РДК.

Губернатор Бєлгородської області В'ячеслав Гладков також повідомив у четвер, що в області працювала ППО, було збито БпЛА.

Представник ГУР Міноборони України Андрій Юсов зі свого боку підтвердив, що бійці РДК перебувають на території рф, повідомляє «Укрінформ». За його словами, опір набирає обертів, а партизани вербують у Бєлгородській області прихильників боротьби за свободу росії. Юсов також зазначив, що географія боротьби розширюється.

Російські військові були паралізовані страхом

Представник Легіону «Свобода росії» Цезар також розповів, що військові рф кілька годин не могли чинити спротив російським партизанам і були розгублені.

Quote«Реакція була дуже панічна, абсолютно неадекватна. Якби ми ставили більш глибоку ціль спецоперації, ми б могли дійти й до Бєлгорода», — вважає він.

Утім, метою бійців у понеділок, 22 травня, було провести розвідку боєм. Вони захопили деяку кількість військової техніки рф (зокрема БТР) і взяли в полон принаймні одного військового. У боях партизани втратили двох бійців за умови протистояння майже 200 військовим рф. Десять партизан було поранено.

Керівник «Російського добровольчого корпусу» Денис Капустін пообіцяв, що заходи на російську територію триватимуть, пише BBC. Командир РДК Білий Рекс у середу також запевнив, що партизани задоволені результатами свого рейду (на той час він перебував на території України). За його словами, двоє бійців РДК отримали поранення.

Чи використовували партизани зброю США

Денис Капустін заперечив, що його бійці використовували американську зброю в боях у Бєлгородській області (за деякими даними, російські партизани взяли із собою трофейні танки та БпЛА, зокрема іранські «шахеди», які росія запускала проти України — The Page).

Україна, за словами лідера РДК, підтримувала партизан медикаментами, бензином та їжею, але не зброєю.

США раніше заявили, що скептично ставляться до знімків нібито американської зброї в Бєлгородській області, які опублікувала росія.

Бійці як ЛРС, так і РДК заявляють, що мають на меті демонтувати режим Володимира Путіна.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉