Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Пшениця і ячмінь з України підскочили в ціні

Вартість окремих пропозицій української пшениці з протеїном 12,5% і 11,5% досягла близько $250 за тонну і $245 за тонну FOB Бердянськ з поставкою в серпні.

Зростання ціни на $5 за тонну проти п'ятниці 30 липня і вже на $20-23 за тонну вище пропозицій в середині липня, повідомляє Refinitiv Agriculture.

Стрибок цін відбувся за рахунок зниження прогнозу врожаю пшениці в Росії на 2021 рік. При цьому основний поштовх ціноутворення отримало в понеділок, 2 серпня, коли аналітики СовЕкон знизили свій прогноз виробництва пшениці в Росії на 5,9 млн тонн проти прогнозу середини липня 2021 року — до 76,4 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

При цьому в липні USDA озвучував оцінку на рівні 85 млн тонн.

Ринок розганяє ще кілька чинників у вигляді очікуваного зниження прогнозу виробництва пшениці в Канаді та США, а також проблем з якісними показниками пшениці в Україні, Росії та Європі.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Експортні котирування на український ячмінь також виросли до максимального рівня за місяць через стійкого зовнішнього попиту і низької пропозиції на внутрішньому ринку.

Ячмінь. Котирування. Фото: Refinitiv Agriculture

Ячмінь. Котирування. Фото: Refinitiv Agriculture

Моніторинг Refinitiv стверджує, що покриття укладених раніше контрактів і стрімке зростання кількості публічних тендерів привели ціни до дисбалансу.

Коментарі

Всі новини