Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мінсільгосп США підвищив прогноз врожаю пшениці в Україні та її експорту

Прогноз експорту пшениці підвищено до 20,5 млн тонн. Фото: SeaNews

Прогноз експорту пшениці підвищено до 20,5 млн тонн. Фото: SeaNews

Міністерство сільського господарства США (USDA) в червневому звіті поліпшило прогноз експорту української пшениці у 2021/2022 маркетинговому році (МР, липень — червень) на 0,5 млн тонн порівняно з травневим прогнозом — до 20,5 млн тонн.

Воно також підвищило прогноз врожаю пшениці в Україні в 2021 році на 0,5 млн тонн — до 29 млн тонн. Причина перегляду прогнозу — тривалий період сприятливих погодних умов.

Одночасно USDA зберегло прогноз експорту кукурудзи з України на рівні 30,5 млн тонн, а врожаю — 37,5 млн тонн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Діаграма: Ukrainian Agribusiness Club

Діаграма: Ukrainian Agribusiness Club

Підстав для обмеження Україною експорту сільськогосподарських культур у поточному році немає, заявив ще 19 березня міністр аграрної політики і продовольства Роман Лещенко.

Світовий обсяг виробництва пшениці цьогоріч очікується на рекордному рівні в 794,4 млн т, що на 5,5 млн т вище за попередню оцінку USDA. Збільшення виробництва відбудеться в основному за рахунок країн ЄС, Росії та України.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Також USDA прогнозує збільшення світового споживання пшениці на 2,4 млн т до рекордних 791,1 млн т. Зростання споживання відбудеться за рахунок збільшення використання пшениці в якості корму для тварин.

Контекст. У березні Мінекономіки прогнозувало урожай зернових цьогоріч на рівні 75 млн тонн.

З початку 2020/2021 МР і станом на 11 червня Україна експортувала 42,94 млн тонн зернових і зернобобових культур, що на 22,4% менше, ніж на аналогічну дату попереднього МР. Поставлені на експорт 16,11 млн т пшениці і 21,97 млн тонн кукурудзи.

Коментарі

Всі новини