Facebook Pixel

Зеленський втрутився у війну між Радою та ФОПами

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Офіс президента має намір контролювати ситуацію з протестами підприємців і введенням касових апаратів, після того як президент Володимир Зеленський висловив своє здивування тим, що ФОПи не можуть отримати чітких роз'яснень щодо цього питання.

Про це агентству «Інтерфакс-Україна» заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк. За його словами, парламент має знайти рішення, яке враховуватиме інтереси держави, усіх платників податків і тих підприємців, які протестують, вимагаючи відтермінування обов'язкового застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО).

Quote«Цей конфлікт явно затягнувся й переходить зі сфери економічного діалогу у сферу суто спекулятивної політики. Президент Зеленський, реагуючи на дивну нездатність депутатів знайти оптимальне рішення впродовж декількох місяців, вирішив частково взяти на себе модерацію цієї теми», — сказав він.

Для того щоб це зробити, глава держави хоче отримати аргументи всіх сторін і вивчити проблематику, тому 18 листопада він проведе відповідний селектор, аби отримати ґрунтовні коментарі всіх зацікавлених сторін.

Telegram Logo

Подоляк також додав, що модерацією теми займається глава Офісу президента Андрій Єрмак.

Контекст. 17 листопада 2020 року підприємці вчергове вийшли на мітинг під стінами Верховної Ради проти обов'язкового встановлення касових апаратів для ФОПів. Напередодні Верховна Рада відмовилася відкласти обов'язкове застосування реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для неризикових груп товарів із 2021 року на 2022-й.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини