Facebook Pixel

"Поки в нас не буде літаків, нам потрібно більше "Патріотів" — Зеленський

"Поки у нас не буде літаків, нам потрібно більше "Патріотів" — Зеленський

"Поки у нас не буде літаків, нам потрібно більше "Патріотів" — Зеленський

Президент Володимир Зеленський наполягає, що створення коаліції постачальників комплексів Patriot є необхідною умовою для того, щоб Україна успішно пройшла період до отримання винищувачів F-16. Про це інформує «Європейська правда».

Після завершення саміту Європейської політичної спільноти в Молдові Володимир Зеленський подякував західним партнерам, передусім США, за згоду передати Україні F-16, хоча для цього, за його словами, на деяких партнерів довелося «тиснути». Однак він нагадав, що бойові літаки надійдуть до ЗСУ лише за певний час.

Quote«Нам потрібні сучасні винищувачі. Це не просто питання нашого захисту — це питання безпеки наших людей. Але до винищувачів ще треба дожити. Ми це зробимо обов’язково, але для цього нам потрібен захист. Допоки в нас не буде літаків, нам потрібно більше «Патріотів». Чому «Патріоти»? Бо вони здатні збивати всі типи російських ракет. От і все. У нас багато інших систем, але «Патріоти» — це «Патріоти», – заявив президент.

На саміті в Молдові Зеленський виступив за створення «Коаліції Patriot». Прем’єр Нідерландів Марк Рютте підтримав таку ідею.

Quote«Високо на порядку денному сьогодні буде військова підтримка України: F-16, системи Patriot. Україна потребує їх більше. Тож ми будемо працювати над розширенням коаліції Patriot», – сказав глава уряду Нідерландів.
Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉