Facebook Pixel

Магазини збанкрутілого «Фуршету» поглине «Сільпо»

Другий за обігом ритейлер в Україні Fozzy Group хоче придбати магазини збанкрутілої мережі «Фуршет».

Антимонопольний комітет дав дозвіл на придбання, повідомила пресслужба комітету.

Після аналізу діяльності учасників концентрації у межах міст, на яких є перетин їхньої діяльності, комітет встановив, що така угода не буде порушувати умови антимонопольного законодавства.

Крім того, учасники концентрації відмовилися від покупки активів у населених пунктах, де їхні частки були значними, а концентрація могла б призвести до обмеження конкуренції.

Згідно з ним, «Сільпо-Фуд» хоче отримати дозвіл на безпосереднє придбання контролю над активами, які знаходяться у групи «Фуршет» на правах власності та на правах користування.

Наразі до мережі «Фуршет» входить 25 магазинів у різних регіонах України, зокрема, у Києві налічується 11 магазинів.

Процедура банкрутства мережі почалася за позовом фінансової компанії «Фінворк».

2019 року компанія «Моден Трейд» надала безвідсоткову фінансову допомогу «Ритейл Центру», який володіє «Фуршетом» в розмірі 7,9 млн грн. Боржник зі свого боку мав погасити заборгованість до 20 лютого 2020 року.

Однак борг у «Моден Трейд» викупила «Фінворк». Наприкінці 2020 року «Ритейл Центр» заплатила «Фінворку» 100 тис. грн і заявила, що не може виплатити решту суми. Саме через це «Фінворк» звернулася до суду.

Контекст. Господарський суд Дніпропетровської області 18 січня 2021 року розпочав процедуру банкрутства дочірньої компанії «Ритейл Центр», яка володіє мережею «Фуршет».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉