Перша мережа супермаркетів в Україні опинилася на порозі банкрутства

Господарський суд Дніпропетровської області 18 січня 2021 року розпочав процедуру банкрутства дочірньої компанії «Ритейл Центр». Саме вона володіє роздрібною мережею «Фуршет».

Компанії-постачальники роздрібної мережі «Фуршет» 20 січня отримали лист із підписом директора «Ритейл Центру» В'ячеслава Купченка про те, що суд почав процедуру банкрутства компанії, передає Retailers.

У зв'язку з початком процедури банкрутства компанією вводиться мораторій на виплати кредиторам, призначений розпорядник майна.

Telegram Logo

Процедура банкрутства розпочалася за позовом фінансової компанії «Фінворк».

2019 року компанія «Моден Трейд» надала безвідсоткову фінансову допомогу «Ритейл Центру» в розмірі 7,9 млн грн. Боржник зі свого боку мав погасити заборгованість до 20 лютого 2020 року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Однак борг у «Моден Трейд» викупила «Фінворк». Наприкінці 2020 року «Ритейл Центр» заплатила «Фінворк» 100 тис. грн і заявила, що не може виплатити решту суми. Саме через це «Фінворк» звернулася до суду.

Проте «Фінворк» — не єдина компанія, якій заборгував «Фуршет»:

  • «Глобал Спірітс Європа» заявила про борг 10,9 млн грн;
  • «Немиринецький харчовий комбінат» — 6,87 млн грн;
  • «Житомирський м'ясокомбінат» — 6,2 млн грн;
  • «Катеринославхліб» — 5,5 млн грн;
  • «Лакталіс Україна» — 2,5 млн грн;
  • «Мейнпак» — 2,2 млн грн;
  • «Маревен Фуд Європа» — 2,1 млн грн;
  • «Хмельницький обласний пивзавод» — 1,5 млн грн.

Контекст. «Фуршет» - перша в Україні національна мережа супермаркетів, яка запровадила кращі підходи та світові стандарти у сфері обслуговування клієнтів. Мережа є однією з найбільших на ринку вітчизняного ритейлу.

1992 року було відкрито декілька невеликих супермаркетів «Ля Фуршет», а вже 1998 року в центрі Києва з’явився оптово-роздрібний магазин «Фуршет».

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини