Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Запорізька ТЕС в Енергодарі зупинила роботу через відсутність вугілля

Запорізька ТЕС в Енергодарі зупинила роботу. Фото: uk.wikipedia.org

Запорізька ТЕС в Енергодарі зупинила роботу. Фото: uk.wikipedia.org

Запорізька теплова електростанція (ТЕС), що розташована в тимчасово окупованому Енергодарі, припинила роботу, оскільки на підприємстві закінчилося вугілля. Персонал тимчасово переведено в простій. Про це повідомив мер міста Дмитро Орлов.

Quote«Хочу роз'яснити жителям Енергодара ситуацію щодо зупинення роботи Запорізької ТЕС. На жаль, це вимушений крок – на підприємстві закінчилося вугілля. Й організувати його регулярне постачання немає можливості», – написав Орлов.

Перебої з доставленням вугілля пов'язані як з тимчасовою окупацією міста, так і з логістичними труднощами через постійні бойові дії на півдні України, зруйновані об'єкти інфраструктури, мости та ділянки залізниці.

Зупинення роботи Запорізької ТЕС не вплине на населення міста щодо надання комунальних послуг. Забезпечення електроенергією комунальних підприємств міста переведено на постачання від Запорізької атомної станції.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Світло, тепло та гаряче водопостачання в Енергодарі є й будуть. Але можливе зниження температури гарячої води на кілька градусів», – повідомив мер Енергодара.

Коментарі

Всі новини