Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Мерія Енергодара переїхала працювати до Запоріжжя через тиск окупантів

Мерія Енергодару переїхала працювати до Запоріжжя. Фото: Енергодар NEWS

Мерія Енергодару переїхала працювати до Запоріжжя. Фото: Енергодар NEWS

Запорізькою обласною військовою адміністрацією ухвалено складне, але правильне рішення: організувати роботу мера міста Енергодара Дмитра Орлова в Запоріжжі задля сталого функціонування легітимно обраної влади.

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація.

«Ситуація в місті напружена, бо майже два місяці територія міста перебуває під окупацією. Шалений тиск чиниться на органи місцевого самоврядування, керівників комунальних підприємств і директорів шкіл. Тиск посилюється з кожним днем», — повідомив Дмитро Орлов, міський голова Енергодара.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Переїзд мера Енергодара до Запоріжжя викликаний випадками примусового усунення місцевої влади на окупованих територіях. Саме через тиск на місцеву владу Запорізькою ОВА було ухвалено рішення про подальшу роботу Дмитра Орлова та його команди в Запоріжжі.

«Зараз ми бачимо таку тенденцію, що окупанти починають витісняти й примушувати нашу владу припиняти існування комунальних установ, установ енергозабезпечення та життєзабезпечення. Ми на це піти не можемо, тому вжили заходів, щоб місто жило», — запевнив голова Запорізької ОВА Олександр Старух.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Переїзд до обласного центру дасть змогу ефективніше керувати Енергодаром під час воєнного стану. Більшість організаційних процесів можна реалізувати дистанційно.

Нагадаємо, що в Енергодарі розташовано 2 найбільші електростанції України — Запорізька АЕС і Запорізька ТЕС.

Енергодарський майданчик

Запорізька АЕС — найбільший енергооб'єкт України та Європейського континенту в складі 6 енергоблоків загальною встановленою потужністю 6 ГВт (брутто).

Запорізька ТЕС — найбільша теплоелектростанція України в складі 4 вугільних енергоблоків загальною встановленою потужністю 1,2 ГВт.

Загальне навантаження станцій коливається в районі 7 ГВт, що забезпечує приблизно 30 — 35% генерації всієї електроенергії в Україні.

Коментарі

Всі новини