Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

На Запорізькій АЕС чотири реактори повністю перевели на паливо Westinghouse

Запорізька АЕС перевела чотири реактори на паливо Westinghouse. Фото: energoatom.com.ua

Запорізька АЕС перевела чотири реактори на паливо Westinghouse. Фото: energoatom.com.ua

На Запорізькій АЕС завершився етап повного переходу чотирьох блоків на ядерне паливо компанії Westinghouse.

«З виходом енергоблоку №4 з планово-попереджувального ремонту (ППР) на Запорізькій АЕС завершився важливий етап повного переходу чотирьох блоків на ядерне паливо альтернативного постачальника — компанії Westinghouse», — йдеться в повідомленні ЗАЕС.

Зазначається, що під час планово-попереджувального ремонту активну зону блоку №4 було повністю завантажено тепловидільними збірками виробництва Westinghouse.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Раніше цього року це сталося під час ремонтів енергоблоків №1 та №3. Першим реактором ЗАЕС, на якому здійснено перехід на паливо Westinghouse, став енергоблок №5 у 2019 році.

«Впевнено можу сказати: дослідна експлуатація на п'ятому блоці пройшла успішно. Запорізька АЕС усі умови виконала. Активна зона енергоблоку №5, яку повністю завантажено паливом Westinghouse, експлуатувалася понад рік. Найближчим часом направимо регулятору відповідне технічне рішення», — додав начальник відділу ядерної безпеки Запорізької АЕС Дмитро Касьяненко.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Нагадаємо, що «Енергоатом» і Westinghouse підписали контракт, згідно з яким передбачено впровадження в експлуатацію паливних збірок виробництва Westinghouse для реакторів ВВЕР-440 на Рівненській АЕС. Енергоблоки №№1-2 РАЕС містять найстаріші реактори в Україні.

«Енергоатом» і Westinghouse розпочали підготовку до будівництва двох реакторів на Хмельницькій АЕС.

Меморандум між НАЕК «Енергоатом» і американською компанією Westinghouse передбачає добудову п'яти енергоблоків на наявних українських АЕС.

Коментарі

Всі новини