Facebook Pixel

Закарпаття з наступного тижня перейде в «жовту» зону

З наступного тижня Закарпаття переходить у «жовту» карантинну зону. Через те зміняться умови роботи освітніх закладів. Про це повідомив голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков на своїй сторінці у Facebook.

«Ситуація із захворюваністю на COVID-19 суттєво погіршується. З наступного тижня Закарпаття буде віднесено до «жовтого» рівня небезпеки. Це означатиме, що зможуть працювати лише ті заклади освіти, де вакциновано 80 або більше відсотків персоналу однією або двома дозами вакцини. Заклади освіти, де вакциновано менш як 80% персоналу, закриють на карантин», – зазначив Полосков.

На Закарпатті 21 територіальна громада й досі не забезпечила достатнього рівня вакцинації освітян. Лише в п’яти територіальних громадах є школи, де вакциновано більш як 80% персоналу.

Обмеження в «жовтій» зоні

«Жовта» зона передбачає жорсткіші обмеження, ніж «зелена». Однак є послаблення — дозвіл на проведення масових заходів, якщо на одну особу припадає 4 кв. м площі або наповнення залу становить 50%. Крім того, дозволено відвідування закладів освіти групами не більш як 20 осіб, присутність глядачів на трибунах під час спортивних заходів, але з обмеженнями, робота закладів громадського харчування до 00:00 тощо.

Контекст. Деякі міста України вже почали готуватися до можливого локдауну. Зокрема, у Києві з 10 серпня в тестовому режимі почала працювати електронна система подання заявок, за якими можна буде отримати спеціальні перепустки для проїзду в громадському транспорті в разі локдауну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉