Facebook Pixel

«Жовта» зона переноситься. Ляшко розповів, коли Україна посилить карантин

В Україні не запроваджуватимуть протиепідемічні правила «жовтої» зони з понеділка, 13 вересня. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, додавши, що підстави для посилення карантину є, передає агентство «Укрінформ».

Водночас якщо рішення ухвалять, воно набуде чинності через сім днів. Міністр пояснив, що спочатку уряд має ухвалити зміни до відповідної постанови, після чого буде скликано засідання комісії з ТЕБ і НС, на якому ухвалять рішення про переведення всієї країни до «жовтої» зони епідемічної небезпеки. Після цього рішення про переведення країни до «помаранчевої» або «червоної» зони епідемічної небезпеки ухвалюватиме уряд. Щодо кожної області окремо, то там відповідні рівні небезпеки встановлюватимуть за наявності певних показників рівня захворюваності, кількості тестів на коронавірус і завантаження медичних закладів.

Контекст. Раніше стало відомо, що Міністерство охорони здоров'я переведе всі регіони України до «жовтої» зони епідемічної небезпеки.

«Станом на 9 вересня, згідно з індикативними показниками, є підстави для запровадження «жовтого» рівня епідемічної небезпеки. З огляду на це МОЗ звернулося до Кабміну щодо розгляду цього питання на засіданні Національної комісії з ТЕБ і НС. Очікуємо, що орієнтовно в середу Кабмін також розгляне внесені МОЗ зміни до постанови Кабміну щодо переходу областей до «жовтого», «помаранчевого» або «червоного» карантинних рівнів епідемічної безпеки для організації роботи навчальних закладів в умовах адаптивного карантину».

Віктор Ляшко

Віктор Ляшко

міністр охорони здоров'я України


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉