Facebook Pixel

На випадок локдауну. У Києві запрацювала електронна система отримання перепусток у громадському транспорті

Локдаун у Києві: як отримати спецперепустки для громадського транспорту. Фото: КМДА

Локдаун у Києві: як отримати спецперепустки для громадського транспорту. Фото: КМДА

У Києві з 10 серпня в тестовому режимі почала працювати електронна система подання заявок, за якою можна буде отримати спеціальні перепустки для проїзду в громадському транспорті в разі локдауну.

Про це заявив перший заступник голови Київської міської держадміністрації (КМДА) з питань здійснення самоврядних повноважень Олексій Кулеба, цитує його сайт міської влади.

За його словами, оформити заявку на отримання перепустки можна онлайн. Зокрема, керівники підприємств уже можуть авторизуватись у системі та подати заявку, аби заздалегідь пройти потрібну перевірку та отримати дозвіл.

Як отримати спецперепустку на транспорт у Києві:

  • авторизуватись у системі https://qpass.kyivcity.gov.ua за допомогою кваліфікованого електронного підпису. Це має зробити керівник підприємства, але він може додати до 10 довірених осіб, в яких буде доступ до системи;
  • заповнити електронну форму заявки, де треба пояснити, чому підприємство має працювати під час локдауну. Під час заповнення юридичні особи мають вказати ЄДРПОУ, фізичні особи-підприємці — види діяльності відповідно до КВЕД;
  • чекати на рішення щодо видання спецперепусток, яке надійде на вказану в заявці електронну пошту. Якщо воно позитивне, потрібно ввести повний список співробітників, вказати дані та номер транспортної картки «Київ Цифровий» кожного працівника. Інформацію щодо видання спецперепусток для кожного працівника можна перевірити за посиланням https://qpass.kyivcity.gov.ua;
  • якщо підприємство отримало спецперепустки, то транспортна картка працівника активується автоматично. Перевірити наявність спецперепустки можна самостійно в застосунку «Київ Цифровий», додавши транспортну картку (транспортна картка нового зразка, старого зразка та картка киянина). Картки тих, хто не отримав право на спецперепустку, будуть заблоковані.
Telegram Logo

Quote«Передумов для запровадження суворого карантину сьогодні в Києві немає. Проте ми не хочемо, щоб третя хвиля застала столицю зненацька. Тому готуємося завчасно за всіма напрямами: медицина, освіта, інфраструктура. Взявши до уваги попередній досвід та побажання підприємців, ми змінили механізм видання спецперепусток на транспорт», — заявив Кулеба.

Контекст. Раніше повідомлялося, що Міністерство охорони здоров'я планує продовжити карантин у країні після серпня, але до нового локдауну не готується.

Коментарі

Всі новини