Facebook Pixel

«Дельту» в Україні підхопило майже 150 людей: чи будуть посилювати карантин

В Україні виявили 143 випадки зараження коронавірусом «дельта». Міністерство охорони здоров'я планує продовжити карантин у країні після серпня, але до нового локдауну не готується.

Про це заявив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю «Українському радіо». За його словами, штам перебуває на території України та поширюється. Переважно це стосується Одеської та Тернопільської областей, а також Волині, Буковини та Києва.

Щодо карантину Кузін заявив, що нині країна використовує заходи адаптивного карантину. Те, що вся територія перебуває в «зеленій» зоні, означає, що, незважаючи на зростання кількості хворих, держава контролює ситуацію та надає медичну допомогу.

Quote«Спалахи локалізуються на рівні громад або кластерів. Карантин буде продовжений, оскільки до нього прив'язані багато процесів, що відбуваються в державі. Тому карантин однозначно буде продовжений після серпня. З приводу погіршення: буде впровадження нових протиепідемічних вимог... Нині ситуація в країні стабільна, і ми не готуємося до закриття на новий локдаун», — зазначив епідеміолог.

Контекст. Перші випадки штаму «дельта» в Україні зафіксували наприкінці червня.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉