Facebook Pixel

«Дельту» в Україні підхопило майже 150 людей: чи будуть посилювати карантин

Коронавірус «дельта» в Україні: кількість захворілих, і що буде з карантином. Фото: УНІАН

Коронавірус «дельта» в Україні: кількість захворілих, і що буде з карантином. Фото: УНІАН

В Україні виявили 143 випадки зараження коронавірусом «дельта». Міністерство охорони здоров'я планує продовжити карантин у країні після серпня, але до нового локдауну не готується.

Про це заявив головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв'ю «Українському радіо». За його словами, штам перебуває на території України та поширюється. Переважно це стосується Одеської та Тернопільської областей, а також Волині, Буковини та Києва.

Щодо карантину Кузін заявив, що нині країна використовує заходи адаптивного карантину. Те, що вся територія перебуває в «зеленій» зоні, означає, що, незважаючи на зростання кількості хворих, держава контролює ситуацію та надає медичну допомогу.

Telegram Logo
Quote«Спалахи локалізуються на рівні громад або кластерів. Карантин буде продовжений, оскільки до нього прив'язані багато процесів, що відбуваються в державі. Тому карантин однозначно буде продовжений після серпня. З приводу погіршення: буде впровадження нових протиепідемічних вимог... Нині ситуація в країні стабільна, і ми не готуємося до закриття на новий локдаун», — зазначив епідеміолог.

Контекст. Перші випадки штаму «дельта» в Україні зафіксували наприкінці червня.

Коментарі

Всі новини