Facebook Pixel

Коронавірус «Дельта» вже в Києві: що буде з карантином і коли чекати на нову хвилю

Штам «Дельта» в Києві: коли карантин і нова хвиля. Фото: УНІАН

Штам «Дельта» в Києві: коли карантин і нова хвиля. Фото: УНІАН

В Олександрівській лікарні міста Києва виявили шість випадків штаму коронавірусу «Дельта».

Як повідомили на Facebook-сторінці Департаменту охорони здоров’я столиці, вірус виявили за допомогою первинного тестування, яке провели завдяки спеціально закупленим лікарнею реактивам для діагностування цього штаму. Водночас біоматеріал передали в Київський міський лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я для підтвердження.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я Валентини Гінзбург, штам «Дельта» виявили у людей віком від 21 до 73 років. Вона також додала, що цей варіант COVID відрізняється більшою заразливістю, коротшим інкубаційним періодом та агресивнішим протіканням.

Telegram Logo

Посилення карантину через штам «Дельта» та нова хвиля коронавірусу

Однак через «Дельта» в Києві не посилюватимуть карантин, але столиця готується до третьої хвилі захворювання. Про це заявив глава Держпродспоживслужби Києва Олег Рубан, передає агентство «РБК-Україна».

Quote«Сьогодні місто готується до третьої хвилі, яка, за прогнозами, передбачається на кінець серпня. Тому що люди повернуться з відпусток. І прогнозовано підйом захворюваності реєструватиметься на кінець серпня, вересень, жовтень», — заявив він.

Контекст. Перші випадки штаму «Дельта» в Україні зафіксували наприкінці червня.

Коментарі

Всі новини