Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Біткоїн обвалився нижче $45 тис.: хто винен

За добу біткоїн втратив 7% своєї ціни: в чому причина. Фото: Flickr

За добу біткоїн втратив 7% своєї ціни: в чому причина. Фото: Flickr

Найпоширеніша у світі криптовалюта — біткоїн — за добу втратила в ціні 7%. Наразі її вартість становить $44 683, як свідчать дані біржі CoinMarketCap.

Стрімке падіння цін на криптовалюти. Фото: CoinMarketCap

Стрімке падіння цін на криптовалюти. Фото: CoinMarketCap

Востаннє така ціна біткоїна була зафіксована 13 вересня. З того дня криптовалюта почала стрімко зростати та досягла $48,7 тис. минулого тижня.

Услід за біткоїном почали падати й інші криптовалюти. Ethereum здешевів на понад 8%, Cardano — майже на 10,2%, Binance Coin — на 7%, XRP — майже на 10,5%.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Як пише Bloomberg, обвал стався на тлі перспективи банкрутства китайського забудовника China Evergarnde, борг якого становив $305 млрд. З огляду на ситуацію інвестори почали масово позбуватися ризикових активів.

Падіння акцій China Evergarnde потягнуло за собою донизу й фондові індекси. Німецький індекс DAX впав на 2%, французький CAC — на 1,9%, британський FTSE — на 1,3%. Промисловий індекс Dow Jones знизився майже на 0,5%, технологічний NASDAQ — на 0,9%.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Контекст. Один із найбільших девелоперів Китаю — China Evergarnde — опинився на межі дефолту. Компанія, яка заборгувала більш як $300 млрд, не має коштів на покриття своїх боргових зобов’язань. Забудовник недобудував близько 800 житлових будинків, понад 1,2 млн людей чекають на свої квартири. Потенційний дефолт, якого, за прогнозами, варто чекати вже цього місяця, вдарить не лише по китайському ринку, а й завдасть шкоди світовій економіці. До кола інвесторів китайської компанії входять Allianz, Ashmore и BlackRock.

Коментарі

Всі новини