Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ромський біткоїн: «Король ромів» запустив криптовалюту Gypsycoin

Ромська криптовалюта Gypsycoin: хто може купити та скільки коштує. Фото: kiszo.net

Ромська криптовалюта Gypsycoin: хто може купити та скільки коштує. Фото: kiszo.net

«Король ромів» Даніел Чоабе оголосив про запуск криптовалюти, єдиної для всіх ромських спільнот. Проєкт Gypsycoin має на меті полегшити фінансові транзакції між ромами по всьому світу, об’єднати їх на світовому рівні й допомогти в боротьбі з ксенофобією та дискримінацією, пише видання digi24.ro.

На офіційному вебсайті проєкту зазначається, що два відсотки комісійних від транзакцій, що проводяться з використанням нового цифрового токена, буде спрямовано на фінансування благодійних ініціатив у бідних ромських громадах, особливо в галузі освіти для дітей.

Чоабе, який є також очільником Міжнародного союзу ромів, повідомив, що інвестував у запуск проєкту 50 тис. євро. За його словами, з моменту запуску на початку серпня цього року власниками нової криптовалюти вже стали понад 1600 осіб. Початкова ціна становила $0,00001 за токен. Валюта емітована (але поки що не котирується на найбільших біржах світу), протягом першого тижня її вартість зросла на 1000%. І хоча Gypsycoin орієнтована на ромів, придбати її може будь-хто.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Чоабе розповів, що нині веде переговори з представниками ромської спільноти, які керують компаніями та магазинами. Він закликає їх почати приймати платежі в новій валюті.

Символ Gypsycoin — це традиційне ромське колесо, об’єднане електронними схемами.

Додатково. Чоабе, який мешкає в трансильванському місті Сібіу, є сином покійного Флоріна Чоабе, пастора-п’ятидесятника з впливової ромської родини, який у 1997 році проголосив себе «міжнародним королем ромів». Після смерті батька у 2013 році Даніел став «королем ромів Румунії», а його старший брат Дорін успадкував титул батька, яким користується й досі.

Подякувати 🎉
Фотогалерея
dzhi.jpg
dzhi.jpg Thumb

Коментарі

Всі новини