Facebook Pixel

Юрчишин звинуватив керівництво партії «Голос» у розкраданні коштів із держбюджету

Юрчишин заявив, що керівництво «Голосу» вкрало кошти з держбюджету. Фото: facebook.com/yaroslav.yurchyshyn

Юрчишин заявив, що керівництво «Голосу» вкрало кошти з держбюджету. Фото: facebook.com/yaroslav.yurchyshyn

Народний депутат Ярослав Юрчишин (об’єднання «Справедливість») звинуватив керівництво партії «Голос» у розкраданні 1,3 млн грн із коштів, виділених партії з державного бюджету. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

Quote«Керівництво партії «Голос» зухвало краде кошти з державного бюджету. Хочу наголосити, що я не маю нічого спільного з партією «Голос», яку залишив ще в липні. Уже всім зрозуміло, що в керівництві партії «Голос» настали часи хаосу та дилетантства, що переросли в узурпацію влади всередині політичної сили», — написав нардеп.

Юрчишин повідомив, що з річного бюджету партії 1,3 млн було сплачено за послуги ФОПів, проте, як запевняє нардеп, послуги не надавалися.

Quote«Для прикладу: понад пів мільйона гривень партія виділила на моніторинг ЗМІ та пошук інформації. Але «здобуті» дані — це просто copy-paste матеріалів, опублікованих Громадянською мережею ОПОРА», — написав він.

Контекст. На початку листопада в «Голосі» знову заявили про спроби позбавити їх фінансування. У партії вважають це «політичним тиском на опозицію».

Telegram Logo

У Національному агентстві із запобігання корупції (НАЗК) пояснили, що до свого звіту партія включила неправдиві відомості про виплату 11 підприємцям 1 328 280 гривень за послуги, які насправді не надавалися. Зокрема, партія перерахувала одному з підприємців 594 тис. грн за начебто виконані роботи з моніторингу ЗМІ та пошуку інформації щодо політичної активності партій. Однак такі моніторинги та аналізи, запевняють у НАЗК, повністю скопіювали із сайту Громадянської мережі ОПОРА. Тобто підрядник цю роботу не виконував.

Поліція вже відкрила кримінальне провадження за статтею про порушення порядку фінансування політичної партії. Порушникам загрожує до 5 років позбавлення волі.

Коментарі

Всі новини