Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Євросоюз зняв заборону на імпорт м'яса птиці з України

Фото: «Фішки.нет»

Фото: «Фішки.нет»

Європейський Союз підтримав рішення про зонування випадку пташиного грипу в Україні, знявши тим самим свою заборону на ввезення м'яса птиці з усієї території України, накладену кілька тижнів тому. Про це повідомив торговельний представник – заступник міністра економіки Тарас Качка.

«Чекаємо оприлюднення відповідного рішення», – написав він.

За словами Качки, рішення було ухвалено не одностайно, тому що кілька держав-членів ЄС не задоволені прогресом у співпраці з Україною щодо інших питань.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Це цілком нормальна реакція, оскільки у сфері санітарії та фітосанітарії між Україною та ЄС є ряд питань, де потрібен прогрес. Наш пріоритет на цей рік – максимально зняти всі проблемні питання у цій сфері», – зазначив він.

Контекст. Україна увійшла до п'ятірки світових експортерів курятини. Про це сказав міністр економіки Тимофій Милованов. Випереджають Україну Бразилія, ЄС та Таїланд.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Українським виробникам дозволили експортувати в Сінгапур м'ясо птиці та продуктів з нього, а також столові яйця та яєчні продукти. Про це повідомила Держслужба з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Коментарі

Всі новини