Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Японія передала Україні медпрепарати вартістю $1 млн

Ліки на $1 млн отримали лікарні за підтримки Peace Winds Japan

Ліки на $1 млн отримали лікарні за підтримки Peace Winds Japan

Японські неурядові організації Peace Winds Japan і Japan Platform передали медичні препарати вартістю $1 млн для 29 українських лікарень у найбільш постраждалих від війни регіонах. Про це повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну лікарні вже отримали понад 1,1 млн одиниць препаратів, з-поміж яких понад 90 найменувань. Допомогу українцям надають організації Peace Winds Japan і Japan Platform.

Благодійна організація «100% Життя» доправила ліки до медзакладів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Київської областей та міста Києва.

Як зазначають у повідомленні, неурядова організація Peace Winds Japan займається підтримкою людей, що перебувають у скрутному становищі в зоні бойових дій. Організація працює в 33 регіонах світу, які стикнулися з воєнними діями та збройними конфліктами. Peace Winds Japan бере участь у наданні екстреної гуманітарної допомоги, реконструкції та розвитку по всьому світу.

Нагадаємо: за словами посла Кунінорі Мацуди, Японія у 2023 році планує надати $500 млн додаткової допомоги Україні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини