Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Яких майстрів частіше шукають українці на сервісі «Кабанчик»

Які майстри найбільше заробляють в Україні | The Page. Фото pvproductions на Freepik

Які майстри найбільше заробляють в Україні | The Page. Фото pvproductions на Freepik

Протягом 2022 року в Україні зростав попит на електриків і майстрів із ремонту побутової техніки. Також українці часто зверталися за послугами майстрів із ремонту підлоги та утеплення стін. Аналітики сервісу послуг «Кабанчик» також розповіли The Page, хто з майстрів має найбільший підробіток.

У перші місяці весни українці потребували допомоги з доставкою ліків і продуктів, пального, що закінчилося посеред дороги. З червня до вересня шукали фахівців із будівництва й облаштування бомбосховищ. Пізніше утеплювали житло, встановлювали та ремонтували техніку, зокрема, генератори, стабілізатори, прилади безперебійного живлення.

Скільки коштують послуги електрика

Середній місячний заробіток електриків на сервісі «Кабанчик» склав 9 544 грн. Загалом дохід електриків зростав від 7 205 грн на початку року до 12 645 грн наприкінці. Найвищим дохід майстрів був у квітні — 26 247 грн. Різке підвищення заробітку спричинив брак фахівців на початку повномасштабного вторгнення, які мали можливість працювати. Тож один виконавець міг отримати більшу кількість замовлень, ніж раніше. У середньому за один виклик електрик заробляє 609 грн.

Скільки заробляє майстер як «чоловік на годину»

«Чоловік на годину» зазвичай виконує дрібний побутовий ремонт на кшталт монтажу полиць, ремонту замків тощо. Середній підробіток на місяць у такого фахівця — 6 578 грн. Найбільший попит вони мали в листопаді, коли їхній дохід зріс майже вдвічі — до 11 390 грн.

Скільки коштують послуги з ремонту побутової техніки

Фахівці з ремонту великої побутової техніки (пральних машин, холодильників, котлів, посудомийних машин) заробляють у середньому 10 421 грн на місяць. Найбільший попит на цих фахівців аналітики зафіксували в липні та листопаді.

Майстри з ремонту цифрової техніки (павербанки, телевізори, телефони та навігатори) заробляють удвічі більше — до 22 775 грн на місяць. У середньому одна їхня послуга коштує 700 грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини